Vítame Vás na stránkach NAD Nitra a.s.

Akciová spoločnosť Nákladná automobilová doprava Nitra (ďalej iba NAD Nitra a.s.) je spoločnosť pôsobiaca na trhu viac 40 rokov. Je členom združenia automobilových dopravcov ČESMAD Slovakia a Asociácie nákladných dopravcov.

Vo svojom vývoji prešla viacerými etapami a z bývalého podniku ČSAD sa vyprofilovala až do súčasnej podoby.

Medzi najdôležitejšie etapy jej vývoja patrí rok 1995, najmä transformácia š.p. NAD Nitra na akciovú spoločnosť a jej reštrukturalizáciu na privátnu spoločnosť.

Činnosti spoločnosti

Nosnou činnosťou spoločnosti je doprava, najmä medzinárodná kamiónová doprava, k čomu je prispôsobovaný i celkový vývoj a smerovanie investícií. Medzinárodnú dopravu zabezpečujeme s viac než 50 vozidlami E5 a EEV, s veľkokapacitnými plachtovými i chladiarenskými návesmi (10), cca 10 sólo vozidlami do 5,0 ton. Všetky vozidlá sú vybavené mobilnými telefónmi a GPS, viac než ¾ súprav aj ADR. Poistenie tovaru v zmysle dohovoru CMR a vlastná špedícia sú neodmysliteľnou súčasťou tejto činnosti. Vnútroštátnu dopravu a zasielateľstvo zabezpečujeme vozidlami od 3,5 ton do 24 ton.

Popri doprave poskytujeme našim partnerom i služby v oblasti servisu a opravárenstva a servis v ostatných doplnkových službách. Ponúkame hlavne oblasť prenájmu priestorov skladových, opravárenských a administratívnych a to jednak v sídle spoločnosti na ul. Jakuba Haška 3, ako i v sídle prevádzky na Bratislavskej ceste 3. Tiež ponúkame tankovanie PHM, ručné umývanie vozidiel, dezinfekciu a deratizáciu vozidiel prepravujúcich potraviny v zmysle dohody ATP.

Filozofia spoločnosti

Filozofiou spoločnosti v súčasnosti i pre budúcnosť je vysoká odbornosť, logistické zabezpečenie služieb, kvalita vozidlového parku, profesionálnosť zamestnancov, operatívnosť riešenia nepredvídateľných situácii, čo dáva predpoklad pre vzájomnú výhodnú spolupráci so zmluvnými i nezmluvnými partnermi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu